• ul. Tysiąclecia 98 86-302 Grudziądz
  • PN-PT 9.00 – 19.00

Zespół

Robert Broniecki

Ukończył wydział stomatologiczny akademii medycznej w łodzi w 1991 roku . W 1995 roku uzyskał specjalizację w zakresie stomatologi ogólnej . Od 1995 prowadzi prywatna praktykę . W 2003 roku otworzył klinikę LASERDENT . Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach w dziedzinie implantologii i stomatologii estetycznej stale podnosząc i udoskonalając umiejętności i kwalifikacje. Jest aktywnym członkiem OSIS oraz PTI .

Katarzyna Kowalska

Katarzyna Kowalska absolwentka wydziału Lekarsko Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jako młody lekarz poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach z wielu dziedzin stomatologii. W pracy zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją. Cechują mnie spokój, opanowanie, cierpliwosc oraz duza empatia dla pacjentów. Czas wolny od pracy spędzam z rodziną oraz na czytaniu kryminałów.

Agnieszka Skoczylas

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna. Absolwentka szkoły medycznej o kierunku asystentki stomatologicznej w roku 2013r a następnie kierunek Higienistki Stomatologicznej w roku 2015r. Ukończyła Curriculum for Dental Hygienist wg Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. Posiada duże doświadczenie w zabiegach wybielania zębów. Jest aktywną asystą w wielu zabiegach chirurgicznych i z zakresu stomatologii estetycznej. W klinice pracuje od 2012r pełniąc rolę Higienistki Stomatologicznej w profilaktyce chorób przyzębia.

Joanna Kraskowska

Ukończyła Policealną szkole medyczną o kierunku Asystentka stomatologiczna w roku 2013 a następnie kierunek higienistka stomatologiczna 2015 roku. Szkoła pozwolila mi zdobyć wspaniały zawód a dzięki temu mogę teraz dbać o zdrowie jamy ustnej każdego pacjenta. Moja cierpliwość i opanowanie pomagają mi zarówno w życiu jak i pracy.W klinice wykonuje zabiegi profilaktyczne takie jak: wybielanie, polerowanie, piaskowanie, lakierowanie, zębów oraz uczy prawidłowej higieny jamy ustnej.Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w kongresach i szkoleniach w całej Polsce.

Agnieszka Puchowska

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna. Każdego dnia wkłada w swoją pracę ogromne zaangażowanie, a zdobytą wiedzę wykorzystuje w kontakcie z pacjentami. Swoją pracę wykonuje z pasją, gdyż poprawa wyglądu i samopoczucia Pacjentów jest dla niej największą satysfakcją.

x

Umów wizytę

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych i akceptuje regulamin.
Umów wizytę