• ul. Tysiąclecia 98 86-302 Grudziądz
  • PN-PT 9.00 – 19.00

Klinika stomatologiczna

założyciel kliniki stomatologicznej

BRONIECKI DENTAL CLINIC to klinika stomatologiczna powstała na bazie SWEETDENT oraz LASERDENT rozwijających się od kilkunastu lat. Jest to klinika pięknego, zdrowego oraz estetycznego uśmiechu. Niesiemy pomoc w w rehabilitacji narządu żucia, przywracamy blask oraz piękny uśmiech.

Założycielem i właścicielem kliniki dentystycznej jest dr. Robert Broniecki. Historie kliniki poprzedza 20 letnie doświadczenie zawodowe jej właściciela. W 1991 roku ukończył wydział stomatologiczny akademii medycznej w Łodzi. Od 1993 roku prowadzi prywatną praktykę. W 2003 roku otworzył klinikę LASER DENT. Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach w dziedzinie implantologii i stomatologii estetycznej dzięki którym stale podnosi, udoskonala umiejętności oraz kwalifikacje.

Zwieńczeniem rozwoju będzie oddanie do użytku w Grudziądzu jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w naszym regionie. W dniu dzisiejszym klinika Broniecki Dental Clinic mieści się w Grudziądzu przy ulicy Włodka 7 oraz Wąbrzeźnie przy ul. Generała Hallera 15A.

Zobacz naszą klinikę

x

Umów wizytę

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych i akceptuje regulamin.
Umów wizytę