Broniecki Dental Clinick
Broniecki Dental Clinic

Spełniamy marzenia.
Przedstawiamy Broniecki Dental Clinic

BRONIECKI DENTAL CLINIC to klinika stomatologiczna powstała na bazie SWEETDENT oraz LASERDENT rozwijających się od kilkunastu lat. Jest to klinika pięknego, zdrowego oraz estetycznego uśmiechu. Niesiemy pomoc w w rehabilitacji narządu żucia, przywracamy blask oraz piękny uśmiech.

Założycielem i właścicielem kliniki dentystycznej jest dr. Robert Broniecki. Historie kliniki poprzedza 20 letnie doświadczenie zawodowe jej właściciela. W 1991 roku ukończył wydział stomatologiczny akademii medycznej w Łodzi. Od 1993 roku prowadzi prywatną praktykę. W 2003 roku otworzył klinikę LASER DENT. Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach w dziedzinie implantologii i stomatologii estetycznej dzięki którym stale podnosi, udoskonala umiejętności oraz kwalifikacje.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że każda wizyta w naszej klinice wiąże się z bezpiecznym leczeniem i diagnozą na najwyższym możliwym poziomie. Skupiamy się na skuteczności leczenia – tak, by w jak najkrótszym czasie założony przez Pacjenta cel został osiągnięty.

Nasza siedziba mieści się na ulicy Tysiąclecia w Grudziądzu. Serdecznie zapraszamy do wizyty w Broniecki Dental Clinic.

Broniecki Dental Clinic

Robert Broniecki

właściciel, lekarz dentysta

> przeczytaj więcej